بهترین و کامل ترین دستیار ویندوز

نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان بهترین و کامل ترین دستیار ویندوز آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
بهترین و کامل ترین دستیار ویندوز|50004352|po|

دانلود نرم افزار: Advanced.SystemCare.Pro.8.0.3.621.DC.12.01.2015سلام دوستان عزیز امروز می خام نرم افزاری را به شما معرفی کنم که می توانند یک دستیار کامل برای سیستم شما باشد .و سیستم شما را در بهترین و سریع ترین حالت خودش قرار دهد. در اینجا لیستی از کارهایی که این نرم افزار می تواند انجام دهد را قرار می دهم.

1: افزایش کارایی و سرعت سیستم شما تا بالا ترین حد ممکن.2: پاک سازی فایلهای خراب و بی استفاده سیستم شما.

3: افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز شما.

4: تعمییر بخش هایی از سیستم که هنگام استفاده از اینترنت خراب یا مورد حمله قرار گرفته است.

5: ضد جاسوسی و بد افزار.

6: بالا ترین امنیت در وب.

7:تعمییر سکتور های خراب هارد دیسک

8: یک پارچه سازی هارد دیسک برای دسترسی سریع تر به اطلا عات.

9: دارای سه حالت بازی.کارایی.اینترنتی.برای افزایش سرعت کار شما (این قسمت را حتما امتحان کنید.)

10: بر طرف کردن مشکلاتی که در دراز مدت برای سیستم شم پیش می آید.

امکاناتی که در tool box این نرم افزار می توانید دریافت کنید.

شما می توانید به قدرت نرم افزار خود بیفزایید.آن هم به وسیله اینترنت.کافیست تب tool box را انتخاب کنید که لیستی حاوی امکانات دیگر این نرم افزار را مشاهده کنید هر کدام را که خاستید را انتخاب کنید. خود نرم افزار سریع اقدام به گرفتن آن ها می کند.قابل توجه هست که حجم این نرم افزار بسیار کم بوده و آپدیت های آن نیز کم حجم است.

نگران کرک هم نباشید چون این نرم افزار ها یا به کرک احتیاج ندارند یا همراه خود کرک معتبر دارند که نرم افزار شما را کامل اکتیو می کند آن هم برای همیشه. کافیست محتویات پوشه کرک را پس از بستن کامل نرم افزار در جایی که این نرم افزار را نسب کرده اید برزید موفق باشید. می توانید با کلیک بر روی دانلود این نرم افزار را دانلود کنید.
مطالب دیگر:
🔑پرسشنامه استاندارد نشخوار فکریRRS🔑پرسشنامه اهمالکاری تحصیلی🔑پرسشنامه سروکوال🔑پرسشنامه سبکهای دفاعی🔑مبانی نظری هراس اجتماعی🔑مبانی نظری هوش هیجانی و خودکارآمدی🔑مقاله بررسی واژه اصلاحات🔑مقدمه و كاربردهای بیوتكنولوژی🔑رابطه توسعه پایدار با ورزش🔑حکم تصاویر و مجسمه🔑تجزیه و تحلیل سرویس تنیس رافائل نادال🔑پاورپوینت الگو برداری یا ارزیابی مقایسه ای، 80 اسلاید،pptx🔑مبانی نظری و پیشینه تحقیق ردیابی اهداف متحرک در شبکه های حسگر بی سیم🔑تحقیق روانشناسی کودک و نوجوان و درمان اختلالات روحی🔑فایل لایه باز آسیاب پس زمینه (بگراند) فتوشاپ جهت آتلیه و کودک- psd🔑فایل لایه باز خودرو با کیفیت بالا ویژه کارت ویزیت و طراحی برشور و مجله- psd🔑بررسی رشد نقدینگی🔑یادگیری درون سازمانی و بین سازمانی🔑توزیع درآمد خالص بانک🔑تحقیق پیدایش بودجه🔑فعالیت های بیمه و تاثیر بیمه در کشور🔑روش تحقیق در مدیریت🔑روش تحقیق كیفی و روش نگارش گزارش تحقیق🔑روش نگارش وتدوین مقالات علمی🔑رویکردهای کیفی و ترکیبی در پژوهش های روانشناسی